ERROR1K

ERROR1K
ERROR1K

Informace

Erik "ERROR1K" Šafařík je YouTuber, který začal aktivně natáčet na YouTube v roce 2017. Na jeho tvorbě není snad nic špatného. Vše si dělá sám, od scénářů přes natáčení až po samotný střih videí.

Na to, kolik má odběratelů, má velmi obsáhlou a kvalitní tvorbu. Natáčí především reakce, rozebírá zajímavá témata, dělá recenze a mnoho dalšího. Každý si najde něco svého a my vám tento kanál rozhodně doporučíme.

V začátcích mu velmi pomohl NejFake, který ho sdílel ve videu "HODNOTÍM VAŠE KANÁLY #8". Právě díky němu získal prvních 1 000 odběratelů

97 400
počet odběratelů
450
počet videí
21 let
věk
7.8.2002
datum narození

Zajímavosti

  1. Chodí na filmovou střední školu
  2. Jeho inspirace v zahraničí je Peter McKinnon a u nás Vidrail. 
  3. Přezdívka ERROR1K vznikla úplnou náhodou ve 3. třídě. Nejdříve se jmenoval ERRORIK, ale poté, co se chtěl zaregistrovat na Apple Game Center a přezdívka byla zabraná, tak si místo "I" dal "1". 
  4. Dříve se věnoval 5 let kouzlení, to ho však přestalo bavit a začal se zajímat o filmy a natáčení videí. Tehdy mu bylo 12 let, počkal si a po 3 letech se rozhodl natáčet na YouTube. 
  5. Mezi jeho nejoblíbenější Marvel filmy patří Deadpool a Strážci Galaxie
  6. Má vlastní produkční společnost Erix Pro Media
  7. Společně s Nejfakem se podílí na projektu Influncer Outlook
  8. Když nastoupil na novou školu, bál se spolužákům říct, že je YouTuber, aby se mu neposmívali. Po nějaké době se to ale stejně sami dozvěděli a jejich reakce byla kupodivu velmi pozitivní. 
  9. Zúčastnil se natáčení krátkého filmu do soutěže 48 Hour Project. Jmenuje se "Jackpot Symphony". 

Herní PC

Herní Setup

Kamera & Objektivy

Příslušenství

Naposledy upraveno: 8.11.2020

V případě, že něco chybí, kontaktuj nás na info@databazeyoutuberu.cz