Peca

Peca
Peca

Informace

Petr "Peca" Potměšil je za nás velmi nedoceněný YouTuber. Na jeho videích hned poznáte, že ho tvorba baví a nedělá ji ani náhodou pouze pro peníze.

Těšit se můžete na zajímavý obsah. Peca se totiž snaží ve svých videích předávat pozitivní energii. Občas vás namotivuje k běhání, občas vám dá kuráž se jít ponořit do ledové vody. Zkrátka u něj najdete videa, která musíte vidět.

131 000
počet odběratelů
156
počet videí
25 let
věk
11.7.1999
datum narození

Zajímavosti

  1. Rád cestuje 
  2. Na techniku si vydělával víc než 1 a půl roku. Dělal obsluhu v restauraci, pracoval v masně, ve slévárně, v elektrárně a vytvářel videa na zakázku. 
  3. 9 let hrál hokej 
  4. Jeho největší sen, který si chtěl splnit, bylo získat na YouTube alespoň 1 000 odběratelů. To se mu však brzy podařilo splnit, tudíž jeho další mílník je 100 000. 
  5. K natáčení videí se dostal tak, že po odpoledních hodinách ve škole neměli s kamarády co dělat, tak si ze srandy vzali kameru a začali natáčet náhodná videa. Pécu natáčení chytlo a začal se o něj více zajímat. Nejdříve si nahrával videa pouze pro sebe a později je začal nahrávat i na svůj YouTube kanál. 
  6. Jel jsem vlakem z Olomouce do Prahy a kolem České Třebové je nádherná krajina. Jel jsem tam v době západu slunce a právě tam se mi to stalo. Říkal jsem si, wow, tak v tuto chvíli se mám fakt jako fajn.", sděluje Péca jak vznikla kampaň Mám se fajn
  7. Jeho velkým vzorem je Casey Neistat
  8. Zahrál si menší roli ve filmu Spící město

Vychytávky na focení

Technika

Merch

Peca aktuálně prodává svoje náramky, mikiny a šátky.

Naposledy upraveno: 21.7.2020

V případě, že něco chybí, kontaktuj nás na info@databazeyoutuberu.cz