SINGLEPLAYER

SINGLEPLAYER
SINGLEPLAYER

Informace

Pokud se věnujete rybaření nebo si rádi odpočinete u videí z přírody, tak si nalaďte kanál SINGLEPLAYER. Petr Novotný a Jiří Solnička lidem ukazují jak rybařina chodí a sdílí zajímavé tipy k chytání ryb.

Atmosféra videí i kvalita jejich zpracování je na výborné úrovni. "Naší hlavní motivací je komunita na které si zakládáme. Doufáme že si i vy na tomto kanále příjdete na své", doplňují tvůrci SINGLEPLAYER. 

 

12 500
počet odběratelů
65
počet videí

Zajímavosti

  1. Zapojili se do soutěže o sekundární kanál PedrosGame. Dostali se až do finále, kde je vyřadil Adam's Life
  2. K založení značky SINGLEPLAYER CARP FISHING REPRESENT se Petr dostal tak, že ho v roce 2015 postihla tragická událost. Umřela mu žena a maminka jeho syna. V tuto dobu pracoval 10 let v rybářské firmě na výrobu nástrah a návnad. Zde byl vytížený a práce mu zabírala mnoho času. "Doma jsem měl to jediné, co bylo mou hlavní opravdovou prioritou. Nebylo tedy nad čím dlouho uvažovat a má spolupráce s jistou firmou musela skončit. Na úkor minulosti v profesionální rybářské branži jsem se rozhodl nastartovat budoucnost, tak vznikl projekt SINGLEPLAYER CARP FISHING REPRESENT." popisuje Petr Novotný. 
  3. Spolupracují s firmou Hobby G a také s Davidem Fořtem v pořadu Carp Time
  4. Petrova motivace k točení videí je předávání informací a poznatků lidem.
  5. Největší ryba, kterou kdy chytil, byl kapr vážící 28 kg. Jmenuje se Caramel Fish a byl chycen na Francouzském jezeru. 
  6. Jirka se stal v březnu 2020 otcem
  7. Petrův nejkrásnější zážitek z chytání ryb byl ve Francii na jezeru Lac de Saint-Cassien. Zde strávil 31 dní u svého milovaného koníčku a se svojí milovanou rodinou. 
  8. Naopak nejhorší zážitek byl nedaleko Milána na jezeře Lago di Pusiano. Právě tam přišel obrovský vítr z Alp a zrovna byl ve člunu na vodě. Měl co dělat aby se dostal na břeh. 

Merch

Aktuálně prodávají svá trička a mikiny.

Naposledy upraveno: 13.7.2020

V případě, že něco chybí, kontaktuj nás na info@databazeyoutuberu.cz