SirYakari

SirYakari
SirYakari

Informace

YouTube kanál SirYakari se zaměřuje na hru Minecraft. Pokud hledáte zajímavá a vtipně sestříhaná videa s výborným "skillem" v této hře, narazili jste správně.

SirYakari je jeden z nejrychleji rostoucích kanálů na lokální scéně vůbec. Téměř každé jeho video se umisťuje v trendech a získává statisíce zhlédnutí. SirYakari ve videích působí naprosto přirozeně a možná i proto si našel tolik svých fanoušků.

 
837 000
počet odběratelů
600
počet videí

Zajímavosti

  1. SirYakari získal 100 tisíc odběratelů za pouhých dva a půl roku, stal se tak jedním z nejrychleji rostoucích kanálů v ČR a SK.  
  2. Nejznámější sérií SiraYakariho je 100 hráčů v Minecraftu, kde pořádá různé soutěže a výzvy. 
  3. SirYakari jednou slíbil, že pokud do Vánoc nebo do konce roku pokoří hranici 15 tisíc odběratelů, odhalí se. Nakonec si ale z fanoušků udělal srandu a zatím se nikdy neodhalil. 
  4. Možná to ze Sirova hlasu nelze poznat, ale Yakarimu ještě nebylo osmnáct let
  5. SirYakari se občas bál, že když natočí video s webkou, kde má nasazenou jeho papírovou Steve“ hlavu, že ho někdo pozná podle trička. Zatím ho ale nikdo podle trička nepoznal. 
  6. SirYakari má svého domácího mazlíčka. Je jím želva 
  7. Než začal natáčet na YouTube, dal si výzvu, že by chtěl do roka dosáhnout 10 tis. odběratelů.  Nakonec se mu to povedlo asi za 8 měsíců
  8. SirYakari se k jeho přezdívce dostal tak, že dříve používal přezdívku Yeti. Poté se rozhodl, že se přejmenuje a nechá přezdívku začínat na písmeno ypsilon. Když nový název začal vymýšlet, napadlo ho jméno Yakari. Protože už ale bylo jméno ve hře zabráno, nakonec se rozhodl před Yakari přidat slovo Sir. 
  9. Je držitelem oficiálního světového rekordu ve sbírání všech druhů dřeva ve hře Minecraft (na verzi 1.16). 
  10. Vlastní i druhý kanál s názvem SýrYakari.

Herní PC

Vybavení

Srandičky

Nejlepší hlášky

Klikni na čtvereček a přehraje se ti audio stopa. (přehráno x)

Prémiové hlášky

Přehraj si alespoň 100x předchozí hlášky a zpřístupní se ti i tyto prémiové soubory.

Naposledy upraveno: 24.3.2021

V případě, že něco chybí, kontaktuj nás na info@databazeyoutuberu.cz