Jakub Destro

Jakub Destro
Jakub Destro

Informace

Jakub Destro, dříve také Destroy nebo Destroychannel, natáčel v minulosti aktivně na YouTube i na Twitch, kde streamoval a komentoval především hru League of Legends.

Když ale přišla maturita, Jakub se musel učit a na komentování her nebyl čas. Po necelé 2 měsíční pauze byl návrat těžký. "Dlouho jsem přemýšlel, jestli má smysl Twitch budovat znovu a hnát lidi ze svých stránek, nebo se začnu více věnovat YouTube a dám do toho maximum času a úsilí. Zvolil jsem YouTube cestu.", dodává. Dnes vidíte mladého, talentovaného, vtipného a přirozeného YouTubera, který dává každý den úsměv na tváři desetitisícím fanouškům.

"Miluju hry a miluju bavit lidi. Mám velkou radost, když videa lidi baví a když vidím super ohlasy. To mě kope dál, abych to dělal ještě líp. Kvůli tomu jsem také v roce 2014 začal dělat YouTube a jsem moc rád, že mě komunita neustále posouvá kupředu. Moc si toho vážím a myslím, že je dobře, že jsem si YouTube zažil velmi dlouhou dobu jen jako fanoušek a teď i jako tvůrce, takže to znám z obou stran. Bez fanoušků by to nešlo, vážím si jich a myslím, že by každý tvůrce měl.", malý vzkaz od Jakuba k fanouškům.

376 000
počet odběratelů
1 592
počet videí
27 let
věk
6.5.1997
datum narození

Zajímavosti

  1. Na YouTube natáčel i dříve, ale došlo mu, že byl moc mladý na to, aby něco dokázal. Počkal si tedy až více dospěje a 26. prosince roku 2013 si založil YouTube kanál, na který dodnes natáčí. 
  2. Dokončil úspěšně střední školu na ekonomickém lyceu s maturitou.
  3. V srpnu 2020 se stal bakalářem na škole ČVUT (Masarykův ústav vyšších studií). 
  4. League of Legends hrával od konce 1 sezóny. 
  5. Jeho nejoblíbenější barva je modrá
  6. Když mu bylo přibližně 6 let, vstával velmi brzo, aby se mohl koukat na seriál Pokémonů v televizi. 
  7. "Jméno Destroy neboli také Destroychannel vzniklo tak, že jsem měl plno jmen a hrál Metin2. Řekl jsem si, že to chce už něco stálejšího, tak jsem otevřel ledničku a koukal na názvy věcí a snažil se vymyslet rozumné jméno. Stále se mi líbilo něco ve stylu Dexter, Detroy, Destroyed, ale já nakonec vytvořil Destroy, což mi po dlouhé době došlo, že překlad je zničit, ale dlouho jsem to neřešil. Po střední jsem začal YouTube brát více vážně a věnoval do něj více času. Bylo potřeba se přejmenovat na něco, za co se nebudu stydět, všude jsem se přejmenoval na Jakub Destro." - popisuje Jakub jak vznikla jeho přezdívka.
  8. Jakubovy začátky na YouTube v roce 2014 byly velmi klíčové, na kanál natáčel především vlogy a občas také let's playe z her. "Už v roce 2014 jsem patřil mezi více sledované kanály u nás...", dodává.
  9. Jeho největší vzor na začátku tvorby byl Jirka Král. Dále se inspiroval YouTubery jako je Gogo, Gejmr, Wedry, House nebo MenT.
  10. Rok 2016 byl pro něj také velmi důležitý, ale navíc to byl rok naprosto nezapomenutelný. Začátkem roku mu čísla rostly raketovou rychlostí, dokonce začínal mít sledovanost jako největší streameři v té době.

Technika

Nejlepší hlášky

Klikni na čtvereček a přehraje se ti audio stopa. (přehráno x)

Prémiové hlášky

Přehraj si alespoň 100x předchozí hlášky a zpřístupní se ti i tyto prémiové soubory.

Merch

Jakub Destro aktuálně prodává svoje náramky, trička, mikiny a vaky.

Naposledy upraveno: 29.11.2020

V případě, že něco chybí, kontaktuj nás na info@databazeyoutuberu.cz